11/25/12 22:00

Партизан и Иван Иванов с нов успех в Сърбия

Партизан с българския национал Иван Иванов в състава си се завърна на пътя на победата, след като постигна категоричен домакински успех с 4:0 срещу Смедерево в мач от 14-я кръг на сръбското първенство. В миналия кръг „гробарите“ загубиха дербито с Цървена звезда, но не срещнаха никаква съпротива от тима на Смедерево. Иван Иванов игра 90 минути за Партизан и се представи на ниво. Столичани решиха изхода от срещата още през първото полувреме с два гола на Томич и Митрович в 28-та и 31-та минута. През второто полувреме отново Томич в 48-та и Смиля...