11/26/12 22:29

Тонев и Лех едва биха последния в Полша

Лех Познан се наложи с трудно 3:2 при гостуването си на Биелско Бяла в последен мач от 13-я кръг на полската Екстракласа. Александър Тонев се появи в игра в 18-та минута, на мястото на Войо Убипарип, който получи контузия при една остра атака, и въпреки че се опита да продължи, се задържа още десетина минути на терена, преди да се наложи да напусне. Бартош Слусарски откри в 23-та минута, след като засече с глава едно центриране от корнер. Роберт Демян изравни 11 минути по-късно, след нелепа грешка на защитата на гостите. В основно действащо лиц...