12/10/12 20:18

Без победител между Зенит и Анжи

Шампионът Зенит завърши 1:1 срещу гостуващия Анжи в последен мач от 19-ия кръг на руското футболно първенство. Двубоят се игра пред празни трибуни на стадион „Петровский“ заради наказание на домакините. Бившият бранител на софийския ЦСКА Жоао Карлос откри резултата за тима от Махачкала в 24-ата минута, след като засече с глава центриране от ляво на Юрий Жирков. След малко повече от час игра Анжи можеше да удвои, но удар на Ласина Траоре срещна дясната греда на вратата на Вячеслав Малафеев. Малко по-късно, в 66-ата минута Зенит изравни. Александ...