12/10/12 16:45

Започна делото срещу Наполи за уреждане на мач

Наполи е заплашен с отнемане на 2 точки от актива на отбора, след като бившият вратар на клуба Матео Джанело призна за опит за уреждане на мач от калчото отпреди три сезона. Джанело направи самопризнания в Прокуратурата в търсене на споразумение за по-малко наказание. Стражът заяви, че е опитал да манипулира резултата от срещата от първенството на 16 май 2010 година срещу Сампдория. Тимът от Генуа спечели с 1:0 в последния кръг от сезона, а с победата си гарантира четвъртото място в крайното класиране и участие в плейофите на Шампионската лига....