12/14/12 20:02

Пламен Марков игра и за двата отбора в бенефиса за 90 години футбол в Севлиево

Картони, които ще влязат в историята, на спортна зала "Дан Колов" в Севлиево вдигна Антон Генов, констатира bgreferee.org. Бившият рефер ръководи мач между ветераните на ЦСКА и Видима-Раковски, който бе част от честването на 90 години футбол в града. Генов вдигна първо жълт, а след това червен картон на Юри Паунов-Любезната от ЦСКА. Домакините веднага отбелязаха, че зрителите в тази зала не са виждали картони в играните досега срещи. Твърдите влизания на Паунов бяха по-обсъждани дори и от победата с 10:4 на ветераните на ЦСКА. Антон Генов бе ре...