12/19/12 09:35

Чикаго намачка Бостън на Изток, Коби пак измъкна Лейкърс от резил

Чикаго се наложи със 100:89 над Бостън в едно от класическите дербита на Източната конференция, и нанесе трета поредна загуба на Селтикс. В собствената си „Юнайтед Сентър“, „биковете“ изковаха успеха си малко по малко, и отказаха съперника тотално в средата на четвъртата част. Йоаким Ноа бе в центъра на победата, с втория трипъл-дабъл в кариерата си – 11 точки, 13 борби и 10 асистенции. Плеймейкърът Нейт Робинсън пък довърши Бостън в последния период със съкрушителна тройка, и приключи мача с 18 точки. По 21 за Чикаго реализираха Луъл Денг и Ка...