12/21/12 21:13

Пескара изкова 5-ата си победа в 5-ата минута от добавеното време

Затъналият в борбата за оцеляване в Серия А тим на Пескара успя да победи гостуващия Катания с 2:1. Срещата от 18-ия кръг се реши в 5-ата минута на добавеното време, когато Ромуло Тогни донесе трите точки на новака в италианския елит. Бившият тим на Зденек Земан започна много слабо мача и само многобройните пропуски на противника оставиха резултата непроменен до 23-ата минута. Тогава, изцяло в разрез със статуквото до момента, Пескара откри. Владимир Вайс центрира отляво към границата на наказателното поле, а шведският нападател Мерван Челик ст...