12/27/12 15:38

ФА може да започне разследване срещу Фъргюсън

Английската футболна федерация може да започне разследване срещу мениджъра на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън за репликите му към съдията на мача с Нюкасъл Майк Дийн, лайнсмена Джак Колинс и четвъртия арбитър Нийл Суорбрик. Манчестър Юнайтед би с 4:3 като домакин Нюкасъл, като „червените дяволи“ на три пъти губеха в резултата в този двубой на свой терен, но в крайна сметка триумфираха с гол на Хавиер Ернандес в последната минута. В 29-ата минута на срещата на „Олд Трафорд“ реферът Майк Дийн много време се колеба дали да зачете автогола на ...