01/05/13 19:04

Сити и Тотнъм бият лесно за Купата на Англия, Манчини пусна Балотели

Манчестър Сити записа лека победа в третия кръг от турнира за Купата на Англия след домакинско 3:0 срещу втородивизионния Уотфорд. Небесносините си осигуриха преминаването още през първото полувреме, когато отбелязаха два гола. Карлос Тевес даде преднина на гражданите в 25-ата минута след перфектно изпълнение на пряк свободен удар, а 2:0 направи Гарет Бари в 45-ата, след като засече с глава добро центриране на Джеймс Милнър. Мениджърът на Ман Сити Роберто Манчини тушира напрежението с Марио Балотели, като пусна италианския нападател в игра, въп...