01/06/13 12:13

Супер дебют на Иван Лилов за Газ Метан

Страхотен дебют за своя Газ Метан Медиаш записа Иван Лилов. Българинът, който се присъедини към тима си едва преди 5 дни, бе най-резултатен и помогна за класирането на отбора във финалната четворка в турнира за Купата на Румъния. Във втори четвъртфинален двубой Газ Метан надигра Питещ у дома с 87-68и след загуба с 6 точки в първия двубой продължава напред, съобщава bgbasket.com. Още до почивката Лилов и компания натрупаха добър аванс и бяха напред с 14 точки. В третата част Питещ стресна леко Газ Метанкато намали изоставането си с 4 точки, но в...