01/13/13 01:00

Валенсия вече гледа към четвъртото място

Валенсия записа трета поредна победа, след като се наложи трудно с 2:0 срещу Севиля в мач от 19-я кръг на Примера дивисион. По този начин „прилепите” се приближиха на една точка от четвъртото място преди останалите мачове от кръга. Старши треньорът на Пари Сен Жермен, Карло Анчелоти, изгледа срещата на стадион „Местая”. Френският клуб ще срещне Валенсия на осминафиналите на Шампионската лига. Мачът започна с опасност пред вратата на Валенсия, но ударът на Ракитич в 9-та минута попадна в тялото на защитник на домакините. Три минути по-късно Рика...