01/17/13 18:59

Анастасия Кузмина спечели спринта на 7,5 км в Антхолц-Антерселва

Рускинята Анастасия Кузмина, която в момента се състезава под флага на Словакия, спечели спринта на 7,5 км при биатлониските. Състезанието бе от шестия кръг на надпреварата за Световната купа в Антхолц-Антерселва, Италия. Кузмина пробяга трасето за 20:28,6 минути, а при двете си влизания на рубежа се представи отлично. На второ място остана финландката Кайса Мякяряйнен, а трета се нареди Даря Домрачьова от Беларус. Най-напред от българските биатлонистки се класира Ния Димитрова, която зае 75-ото място. При стрелбата си тя направи две грешки и ...