01/17/13 00:36

Барселона пред отпадане за Купата след 2:2 с Малага на "Камп Ноу"

Барселона е близо до отпадане от турнира за Купата на Краля, след като в първи четвъртфинален мач завърши 2:2 срещу Малага. По този начин на реванша след седмица каталунците ще трябва да победят коравия си съперник, ако искат да продължат защитата на трофея. Двамата старши треньора направиха общо 15 смени в съставите си в сравнение с единайсеторките през уикенда като за Барса почивка получиха Валдес, Пике, Алба, Шави и Фабрегас. Преди началото на мача пък Меси позира с четирите си Златни топки за кеф на феновете на Барса.