01/19/13 20:15

Монпелие се нареди до ЦСКА – Жиняк посече шампиона в продължението

С гол на Андре-Пиер Жиняк в 93-ата минута Олимпик Марсилия постигна изключително ценна победа над шампиона Монпелие с 3:2 в среща от 21-ия кръг в Лига 1. По този начин „финикийците“ остават в борбата за челните три места и поне временно изпревариха Пари Сен Жермен, който утре има тежко гостуване на Бордо. Зрителите на „Стад Велодром“ станаха свидетели на два обрата, след които триумфираха техните любимци. Момчетата на Ели Боп тръгнаха уверено в двубоя и след 14 минути игра Джоуи Бартън асистира на Андре Аю, който откри. В ответната атака обаче ...