01/23/13 12:34

Габрово гостува на Копра Пиаченца в мача реванш за Чалъндж Къп

Волейболистите на Габрово гостуват на Копра Пиаченца в италианската ПалаБланка от 21:30 часа в мач реванш от 1/8-финалите на Чалъндж Къп. Тимът воден от Любомир Герасимов отпътува вчера за Апенините през Виена за Милано в посока Пиаченца. В първата среща българският евроучастник загуби с 0:3 гейма от класната селекция на Папи, Фей, Симон и Христо Златанов. Гостите доминираха в зала "Орловец" преди седмица над българския състав със силния си начален удар, от който реализираха цели 10 аса за първите два гейма. Блокът на гостите също бе на ниво, к...