01/27/13 22:33

Роджърс: Младите ни подведоха

Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс се изказа доста остро по адрес на своите футболисти след разочароващото отпадане от четвъртия кръг на турнира за Купата на Англия от третодивизионния Олдъм. „Червените“ паднаха с 2:3 като гости, а наставникът на мърсисайдци хвърли вината върху младите играчи, които според него не са показали възможностите си. „Много сме разочаровани. Започнахме първото полувреме много слабо. Направихме същото и през втората част и бяхме наказани. Резултатът е много разочароващ. Избрахме състав, който да дойде тук и да спеч...