02/02/13 12:39

Рилски спортист с нова победа в първенството, Левски чака младежите

Баскетболният Рилски спортист победи категорично Черно море Порт Варна като домакин със 100:83 точки в мач от 15-ия кръг на Националната лига. Отборите се срещнаха в Арена Самоков, а домакините стигнаха до победата, след като водиха в резултата през целия мач. Отборът отново показа добра игра и стигна до четвърти пореден успех, въпреки че изпитва затруднения в мачовете срещу варненци в последните години, пише bgbasket.com. Голямата разлика се натрупа през третата част, спечелена с 24 точки разлика от баскетболистите на Росен Барчовски. Самоковц...