02/08/13 21:14

Марек Юнион Ивкони победи Левски Волей

Шампионите на България Марек Юнион-Ивкони постигнаха бърза победа с 3:0 (25:22, 25:21, 25:20) срещу Левски Волей в първи мач от 14-и кръг на Суперлигата. Така момчетата на треньора Найден Найденов продължават да са на върха в класирането с 36 точки, докато Левски е на четвърта позиция с 22 точки, но и с мач по-малко (домакинство на КВК Габрово, което ще се изиграе на 13 февруари в зала “Сиконко” в София). Силен мач за“Марек направи Тодор Вълчев, срещу който Сините така и не намериха противодействие. Той реализира 14 точки (1 ас, 62 % в нападени...