02/14/13 00:18

Дани Уелбек: Знаехме точно какво правим

Нападателят на Манчестър Юнайтед Дани Уелбек бе постоянната заплаха за Реал Мадрид в мача между двата гранда от Шампионската лига на „Сантяго Бернабеу“, завършил 1:1. Младият талант реализира първото попадение в двубоя, и даде с една идея по-големи шансове на своя отбор да продължи на четвъртфинал. „Знаех точно накъде лети топката от корнера. Това са заучени неща, за мен остана само да пратя топката в мрежата,“ обясни Уелбек за своя гол. „Играхме на един невероятен стадион, но си казахме, че трябва да подходим към мача като към всеки друг,“ при...