02/17/13 01:04

Осасуна би минимално Сарагоса

Отборът на Осасуна постигна минимална победа като домакин на Реал Сарагоса в късния мач от програмата на 24-ия кръг на Примера дивисион. Двубоят бе своеобразно дерби в дъното на таблицата, тъй като двата тима заемат двете места над чертата. Домакините се наложиха благодарение на единственото попадение на Сола още в четвъртата минута на срещата. Двубоят бе белязан с множество жълти картони, като двата тима получиха общо 13 официални предупреждения. След този резултат двата тима размениха местата си във временното класиране, като Осасуна е вече 1...