02/17/13 21:02

Щутгарт спря черната серия, Хофенхайм затъва все повече

Щутгарт победи с 1:0 Хофенхайм в последния мач от 22-рия кръг на Бундеслигата. По този начин „швабите“ сложиха край на негативната си серия от 5 поредни загуби в шампионата. Хофенхайм от своя страна продължава да затъва и оцеляването изглежда много трудна мисия за отбора. Дербито на Баден-Вюртемберг премина в ниско темпо и не предложи особени емоции на зрителите. Единственият гол в мача падна още в 3-а минута, когато Ибрахима Траоре нахлу отляво и центрира остро към Мартин Харник, който от близко разстояние с глава вкара за 1:0. В класирането Щ...