02/18/13 20:24

Нойер ще пази срещу Арсенал с ръкавица с 4 пръста

Със странна ръкавица с четири пръста на дясната ръка ще трябва да пази вратата си вратарят на Байерн Мюнхен Мануел Нойер в мача срещу Арсенал в Лондон във вторник. Причината за това е контузия, която немският национал получи на тренировка в четвъртък. Стражът получи травма в областта на показалеца и средния пръст, които бяха подути и превързани. Специалната ръкавица държи двата пръста на Нойер заедно и предотвратява болката. Вратарят се появи с нея още по време на мача срещу Волфсбург в петък, в който не допусна гол и Байерн победи с 2:0. Сега ...