02/23/13 21:06

Сарагоса и Валенсия поделиха точките в интересен мач

Отборите на Реал Сарагоса и Валенсия не успяха да излъчат победител в двубоя си от 25-ия кръг на испанската Примера дивисион. Мачът на стадион Ла Ромареда приключи при резултат 2:2, а Сарагоса доигра мача с човек по-малко, след като четвърт час преди края вратарят  Лео Франко получи червен картон. Мачът започна отлично за домакините, които още в 4-ата минута стигнаха до дузпа. След първата опасна атака в мача, Елдер Пощига бе фаулиран в наказателното поле, а главният рефер на срещата не се поколеба да посочи бялата точка. Точен от 11-те метра б...