02/24/13 18:47

Манчини: Не сме се отказали от борбата за титлата

Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини заяви, че „гражданите“ не са се отказали от борбата за титлата. „Не сме се предали, защото до края на сезона има 11 мача“, коментира италианецът. „Ние имаме манталитета на победители и не може да се предадем толкова рано“, добави мениджърът на Манчестър Сити. „Ако те бяха вкарали дузпата, ние все още щяхме да имаме своите шансове, защото до края на мача оставаха още 40 минути. Мисля, че Джо е най-добрият вратар в Англия и един от най-добрите в Европа. Много съм му благодарен, че спаси тази дузпа. Той...