02/27/13 16:34

Габрово стана победител в надпреварата за девойки в Ловеч

Отборът на Габрово стана победител в турнира за момичета от 10 до 14 години в Ловеч, организиран от БФС по програмата на УЕФА за развитие на женския футбол. Купата им бе връчена лично от кмета на Ловеч Минчо Казанджиев, информира официалната страница на родната футболна централа. „Много съм щастлив, защото не очаквах да спечелим първото място. Селектирах момичетата от други спортове – хандбал, баскетбол, спортно ориентиране, но се видя, че имат бъдеще и във футбола“, разкри треньорът на Габрово Маргарит Георгиев. На второ място се класира тимът...