03/13/13 19:31

Абате: На Милан му липсваше опит, за да отстрани Барселона

Футболистът на Милан Игнасио Абате изрази мнение, че „росонерите“ са били твърде неопитни, за да се справят с напрежението в реванша срещу Барселона в Шампионската лига. Италианският гранд отпадна от надпреварата след тежка загуба с 0:4 в Испания, въпреки че в първия мач бе победил с 2:0. „Не бяхме много активни, играхме много с високи топки вместо да играем с топката по земята“, заяви крайният бранител пред „Скай Спорт Италия“. „Подарихме първото полувреме на нашите съперници, въпреки че Лионел Меси създаде тези два страхотни гола. Изобщо не б...