03/13/13 00:44

Жорди Алба: Знаехме как да изиграем мача, бяхме забележителни

Реализиралият четвъртия гол за победата на Барселона над Милан Жорди Алба похвали себе си и своите съотборници за начина, по който проведоха мача срещу „росонерите“. „Страдахме в тези последни минути, но успяхме да се класираме. Това бе много важна победа за нас“, заяви бранителят. „Бяхме много добри в дефанзивен план и в предни позиции. Трябва да продължим по този начин. Милан имаше голям шанс през първото полувреме, когато удариха гредата, но освен това, мисля, че нашата работа бе забележителна. Знаехме точно как да играем този мач тази вечер...