04/19/13 23:42

Борусия М се озори срещу 10 от Аусбург

Борещият се за европейска квота тим на Борусия Мьонхенгладбах се озори при домакинството си на Аусбург, който пък има тежката задача да се спаси от изпадане. Двубоят приключи при резултат 1:0, въпреки че гостите от Аусбург играха с човек по-малко близо един час. В 26-ата минута домакините стигнаха до дузпа след нарушение на Вогт в наказателното поле. Реферът не се поколеба да посочи бялата точка и да даде директен червен картон на футболиста на Аусбург, тъй като той бе последен в отбраната на своя тим. От бялата точка Демас не сгреши, с което о...