04/19/13 20:01

Нефтохимик 2010 спечели в Хасково, спорът ще се реши в пети мач

Нефтохимик 2010 се спаси от отпадане на полуфинал в женското първенство след категоричен успех като гост над Хасково 2012 с резултат 77-54. Така бургазлийки изравниха резултата на 2-2 победи и финалистът ще стане ясен в пети мач край морето. Среща №5 е в Бургас на 22 април (понеделник), съобщава bgbasket.com. Двубоят вървеше равностойно до средата на втората част, когато Нефтохимик направи серия от 8-0 и се откъсна напред. На почивката тимът бе напред със 7 точки, а второто полувреме започна с 9-2 за гостите и така разликата набъбна до 14. Отту...