05/02/13 00:13

Папазов: Чака ни тежък полуфинал, Берое беше един от хитовете в първенството

Старши треньорът на Левски Константин Папазов похвали труда на съперника в четвъртфиналите Берое, след като го отстрани с 2-0 победи. „Сините“ нямаха проблеми при гостуването си в Стара Загора, и вече са на полуфинал. В отбора на Берое преживяха сериозни катаклизми в последните две седмици, след като трима от основните им играчи напуснаха тима заради неизплатени навреме заплати. Това улесни задачата на Левски, но Папазов бе категоричен, че Берое може да е доволен от представянето си в редовния сезон. „Берое изигра много добър мач в София, и не ...