10/06/13 19:57

Локо Пд излъга „акулите“ със съмнителен гол

Отборът на Локомотив Пд записа седма победа от началото на шампионата, след като се наложи с 1:0 над Черноморец. Единственото попадение, което падна в 3-та минута, остави съмнения за своята редовност, заради евентуална засада на Пламен Крачунов. Двубоят от 12-я кръг на А група се игра на стадион „Лазур“, а главен съдия бе Станислав Ставров. Поражението за „акулите“ е седмо от началото на първенството. Треньорът на гостите бе принуден да направи две смени заради контузии. Играта напуснаха капитанът Здравко Лазаров през първото полувреме, а Казна...