10/06/13 20:15

Севиля изстрада трите точки срещу последния

Севиля имаше сериозни затруднения срещу последния в класирането, но все пак изстрада трите точки в срещата. Севиля надви с 2:1 Алмерия като домакин на стадион „Рамон Санчес Писхуан“ в мач от осмия кръг на Примера дивисион. Двубоят започна отлично за домакините, които поведоха с 1:0 още в 6-та минута след гол на Кевин Гамейро. Севилци можеха да удвоят своята преднина в 16-та минута, когато Ракитич центрира от корнер в наказателното поле на Алмерия, където Ибора стреля с глава, но топката срещна гредата. Севиля продължи да напада и в 19-та минута...