10/06/13 20:16

СНИМКИ: Хасково загуби първи точки на собствен терен

Хасково загуби първи точки на собствен терен, след като завърши 0:0 срещу Ботев Гълъбово в мач от деветия кръг на Б група. Домакините имаха няколко възможности за гол, но пропуснаха да реализират. През първото полувреме Емил Ангелов стреля от границата на наказателното поле, но стражът на ботевци Миро Радев закова топката в ръцете си. През втората част Вълчан Чанев изпълни перфектен пряк свободен удар от 25 метра, но отново вратарят на гостите отново успя да изчисти топката, която влизаше под гредата. Гостите също имаха възможности за гол, но н...