10/09/13 21:57

Дунав 8806 и Хасково 2012 ще спорят за Купата на кмета на Димитровград

Хасково 2012 и Дунав 8806 ще спорят на финала в турнира за Купата на кмета на Димитровград. Хасковлийки надвиха Берое Стара Загора в откриващия мач с резултат 65:56. Баскетболистките на Елена Станкова водиха през цялата среща и очаквано стигнаха до успеха. Шампионът на България Дунав 8806 пък се класира след оспорван мач и отлична четвърта част срещу подновения тим на Рилски спортист с 81:67. Шанте Еванс вкара 24 точки и овладя 8 борби за победителките, а Радостина Димитрова се включи с 23 точки. За Рилски спортист най-резултатна с 16 точки бе ...