10/11/13 08:12

И „патетата“ съкрушиха Ню Йорк Рейнджърс

Дни след като записа унизително поражение с 0:9 срещу Сан Хосе Шаркс, отборът на Ню Йорк Рейнджърс претърпя нова тежка загуба в Националната хокейна лига. Играчите на Ален Виньо отстъпиха с 0:6 при гостуването си на Анахайм и записаха втора поредна загуба за новия сезон. Мачът бе предрешен в първите две третини, когато „патетата“ вкараха всичките си попадения във вратата на Хенрик Лундквист. Капитанът Райън Гецлаф откри само след 5 минути игра, а четири по-късно Якоб Силфверберг удвои. Даниън Уиник също се записа сред голмайсторите преди първа...