10/20/13 16:02

Гуардиола с първи тревоги за своя Байерн – иска ударно начало

Треньорът на Байерн Мюнхен Хосеп Гуардиола отправи първи по-сериозни критики към футболистите си, като поиска от тях да подобрят продукцията през първите полувремена на своите мачове. Вчера баварците допуснаха ранен гол срещу Майнц 05, но вкрайна сметка стигнаха до пълен обрат и спечелиха с 4:1. „Доволен съм от резултата, но винаги имаме проблеми през първите си полувремена на „Алианц Арена“. Трябва да подобрим това много скоро и съм сигурен, че ще можем“, каза испанският специалист. „Бях спокоен на почивката. Направихме някои промени във форма...