10/20/13 20:15

Сен Етиен прекъсна негативната си серия

Сен Етиен прекъсна негативната серия от четири поредни мача без победа, в която се намираше отбора. „Зелените“ спечелиха с 3:2 като домакини срещу Лориен в мач от 10-я кръг на Лига 1. Домакините влязоха много силно в мача и поведоха още в 7-та минута с гол на Брандао. Седем минути по-късно Сен Етиен удвои своята преднина след попадение на Корньет. Джуфре върна едно попадение за отбора на Лориен в 38-та минута. Макс Градел върна аванса от два гола за отбора на Сен Етиен в 72-та минута, като по този начин направи резултата 3:1. Абубакар вкара вто...