10/23/13 22:51

Ужасно начало провали Балкан при гостуването на Сигал Прищина в исторически мач

Балкан допусна втора поредна загуба в ЕВРОХОЛД Балканска лига. Тя дойде при гостуването на тима на косовския Сигал Прищина след резултат 71-89, съобщава bgbasket.com. Ботевградчани на практика изгубиха мача още в първата част, която започна трагично за тима и след това оправяне нямаше. Двубоят бе исторически от гледна точка на това, че бе първият официален от международно състезание игран в Косово. Домакините вече са с две поредни победи и дадоха заявка, че ще са един от претендентите за първите места в турнира. В следващия кръг Балкан гостува ...