10/25/13 21:35

Иво Иванов: Срещу ЦСКА ще се раздадем

Защитникът на Берое Стара Загора Иво Иванов бе доволен от успеха с 2:1 над Славия в 14-ия кръг на А група  и си пожела отборът му да има малко повече късмет оттук нататък в първенството. Следващият мач на беройци ще бъде срещу ЦСКА на стадион „Българска армия“. „Много тежък мач. Успяхме да поведем и да успокоим нашата игра, но те изравниха от един фаул. Във второто полувреме се върнахме бързо и вкарахме втори гол. Радвам се, че успяхме да победим“, каза бранителят. „Може би е смешно, но си мисля, че ни липсваше късмет. Има някои мачове, в които...