10/25/13 22:07

Каядо: Ще променим традицията срещу ЦСКА

Звездата на Берое Давид Каядо се закани отборът да прекъсне негативната традиция да не печели в София при гостуванията си на ЦСКА. Според техничаря старозагорци са натрупали достатъчно увереност с успеха над Славия (2:1) по-рано днес и това ще им помогне за двубоя на „Българска армия“. „Изиграхме добър мач днес. Направихме силно първо полувреме и беше важно, че първи вкарахме гол. Не очаквахме изравняването за 1:1 преди почивката, но след това отново отбелязахме и смятам, че заслужено спечелихме“, каза Каядо. „Имахме възможност да отбележим тре...