10/31/13 23:47

Рома е с 10 победи от 10 мача след трудно спечелена битка с Киево

Рома продължава изключителното си представяне от началото на сезона и вече има 10 победи от 10 мача в Серия А! "Джалоросите" победиха изненадващо трудно с 1:0 последния Киево на "Олимпико", но никой няма да помни проблемите на столичани, тъй като благодарение на гола на Марко Бориело те успяха да продължат внушителната си серия. През първото полувреме на мача, явно притеснени от възможността да стигнат до 10-а поредна победа, момчетата на Руди Гарсия демонстрираха доста нервна игра и така и не успяха да затруднят особено своя съперник. След поч...