11/01/13 01:13

Атлетик Билбао и Елче не можаха да се победят в мач с 4 гола

Атлетик Билбао и Елче завършиха наравно 2:2 в мач от 11-тия кръг на Примера дивисион. Със спечелената точка Атлетик е на пето място с 20 точки, а Елче е 10-и с 13. Давид Ломбан откри резултата за Елче в 9-а минута, а при този резултат завърши първата част. В началото на втората част гостите удвоиха аванса си след гол на Арон Нигес. Малко след това обаче Маркел Сусаета върна един гол, а крайното 2:2 оформи Арис Адурис в 69-а минута. В другия късен мач Бетис и Леванте завършиха наравно 0:0. Домакините бяха с човек по-малко от 30-а минута, когато ...