11/06/13 20:59

Статуквото в Група G се запазва след равенство между Зенит и Порто

Отборите на Зенит и Порто завършиха 1:1 в мач от четвъртия кръг на груповата фаза на Шампионската лига. Двата тима си размениха по едно полувреме, като преди почивката гостите от Португалия диктуваха събитията. След почивката руският състав се съвзе и въпреки усилията, които хвърли не успя да спечели мача. И двата гола паднаха през първото полувреме чрез Лучо Гонсалес и Хълк, а бразилският национал пропусна да донесе успеха на своите от дузпа. След равенството статуквото в потока се запазва. Зенит остава на второто място в групата с 5 точки, д...