11/09/13 23:51

Интер се справи с Ливорно, Санети се завърна триумфално

Интер победи Ливорно с 2:0 в мач от 12-тия кръг на Серия А, а може би още по-хубавата новина за феновете на "нерадзурите" бе завръщането в игра на легендарния Хавиер Санети. Интер имаше преимущество от самото начало, а резултатът бе открит след 30 минути игра, благодарение на грешка на Франческо Барди. В опита си да изчисти едно центриране, вратарят на Ливорно вкара топката в собствената си врата и подари преднината на Интер. В края на първата част Рикардо Алварес бе близо до втори гол, но този път Барди се намеси отлично и предотврати попадени...