11/28/13 22:58

Класиралите се АЗ и ПАОК продължиха без грешка

Вече класиралите се за следващата фаза на Лига Европа отбори на АЗ Алкмаар и ПАОК Солун продължиха доброто си представяне в турнира. В мачовете от петия кръг АЗ победи Макаби Хайфа с 2:0, а ПАОК надигра със същия резултат като гост Шахтьор Караганди. В Холандия Гудел и Гудмунсон реализираха попаденията за успеха на АЗ. В Казахстан пък успехът за гърците дойде след автогол на Джидич в 54-та минута и попадение на Китсу в добавеното време на мача. В класирането двата лидери имат по 11 точки, докато Макаби и Шахтьор са с по 2 точки. В последния кръ...