11/28/13 22:23

Лион победи и изпревари Бетис, двата отбора продължават напред

Олимпик Лион победи Бетис с 1:0 в мач от група I на Лига Европа. По този начин френският гранд изпревари своя съперник в класирането, но пък преди последния кръг и двата отбора са сигурни за своето място в следващия етап. Мачът на "Стад Жерлан" бе равностоен като единственото попадение дойде в 66-та минута и падна след комбинация между влезлите като резерви Йоан Гюркуф и Бафетимби Гомис. Влизането в игра на Гюркуф в 59-та минута се оказа ключовият момент в мача. Французинът моментално раздвижи играта на своя отбор и само 7 минути по-късно Лион ...