12/01/13 21:10

Насри: Приоритетът ни е формата при мачовете навън

Полузащитникът на Манчестър Сити Самир Насри смята, че отборът трябва да поработи повече върху формата си при гостуванията, ако „гражданите“ смятат да се борят за титлата във Висшата лига. Френският национал днес блесна с 2 гола при успеха с 3:0 над Суонси Сити на „Етихад“, а след мача изрази мнение, че манчестърци се намират в позитивна серия. „В момента всичко е наред“, обясни бившият ас на Арсенал и Олимпик Марсилия. „Имахме тежко първо полувреме, но след почивката излязохме с много добро настроение и вкарахме повече голове, като запазихме и...