12/01/13 22:14

С хеттрик на Жонас „прилепите“ сгъстиха мрака над Осасуна

Хеттрик на голямата звезда Жонас донесе успех 3:0 на Валенсия при днешното домакинство срещу Осасуна от 15-ия кръг в Ла Лига. Бразилецът вече има 5 попадения в шампионата от началото на сезона и водещият реализатор на тима. „Лос че“ обаче бяха улеснени допълнително от факта, че 75 минути играха с човек повече на терена. Малко след изминаването на първия четвърт час игра Франсиско Пунял свали опонент на тревата с безумно единоборство и съдията Карлос Веласко не се поколеба да му посочи пътя към съблекалните с червен картон в ръка. В 24-ата минут...