12/02/13 17:11

Георги Миланов напусна мач контузен, Живко Миланов с 90 минути в Русия

Българският национал Георги Миланов записа 64 минути игра при равенството на неговия ЦСКА Москва - 0:0 с Ростов. Полузащитникът получи травма в задната част на бедрото през второто полувреме на двубоя, което наложи моментално да бъде заменен. Двата тима не успяха да си реализират гол в двубоя от 18-я кръг на руското първенство. ЦСКА Москва остава на четвърто място с 34 точки, докато Ростов е на 8-о с 24. В друг мач, който се игра днес, Живко Миланов записа цял мач при победа с 2:0 над Анжи Махачкала. Двубоят се игра на стадион „Анжи Арена“. Пър...