12/03/13 22:00

Хамбургер и Кайзерслаутерн се класираха за 1/4-финалите за Купата на Германия

Хамбургер и Кайзерслауетерн са първите два отбора, които се класираха за четвъртфиналите за Купата на Германия. Хамбургер имаше сериозни затруднения при домакинството си на Кьолн, но въпреки това успя да стигне до победата с 2:1 и да продължи напред в турнира. Бейстер изведе Хамбургер напред в резултата с гол в 42-та минута. Доста изненадващо Кьолн успя да изравни резултата в 54-та минута след попадение на Матушик. Иличевич донесе победата за Хамбургер с гол в 85-та минута. Кайзерслаутерн постигна класическа победа с 3:0 при гостуването си на У...